Udział uczniów naszej szkoły w konkursie „Mój mały świat – moja rodzina”
W bieżącym roku szkolnym czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym pt. „Mój mały świat – moja rodzina”, zorganizowanym przez Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie.
Celem konkursu było ukazanie roli rodziny w życiu dziecka oraz promowanie wartości rodzinnych poprzez twórczość plastyczną. Uczniowie mieli za zadanie zilustrować, czym jest dla nich rodzina i jaką rolę odgrywa w ich codziennym świecie.
W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy pierwszej:
-
Aleksandra Rachwał
-
Fabian Nędza
-
Joanna Koterba
-
Anna Trzesińska
Choć nasi reprezentanci nie zdobyli nagród, udział w konkursie był dla nich cennym doświadczeniem, okazją do wyrażenia swoich emocji oraz rozwijania kreatywności i wrażliwości na wartości rodzinne.
Renata Chmielarz












