BAL KARNAWAŁOWY U ,,MISIACZKÓW”
DZISIAJ W PRZEDSZKOLU WSPANIAŁY BAL,
RADOŚNIE TAŃCZY WIELE UROCZYCH PAR.
TAŃCZYMY WSZYSCY, AŻ SALA DRŻY
ŚLICZNY TEN WALCZYK RAZ, DWA I TRZY !
BAL KARNAWAŁOWY U ,,MISIACZKÓW”
DZISIAJ W PRZEDSZKOLU WSPANIAŁY BAL,
RADOŚNIE TAŃCZY WIELE UROCZYCH PAR.
TAŃCZYMY WSZYSCY, AŻ SALA DRŻY
ŚLICZNY TEN WALCZYK RAZ, DWA I TRZY !